فوتبال7

وقتی رویای کودکی به واقعیت پیوست!

جود بلینگهام و رویای کودکی که حالا میتواند ستاره باشد..

1402/03/30 2:48 امیرحسین مرادی

وقتی رویای کودکی به واقعیت پیوست!

23 ژوئن سال 2003 میلادی در استائربریج انگلستان چشم به جهان گشود و فوتبال خود را در نوجوانی با تیم جوانان این شهر در منطقه نیوکاسل انگلیس آغاز کرد.

در سال 2010 به جوانان بیرمنگام پیوست و بعد از 9 سال تلاش، با قراردادی یک‌ساله به تیم بزرگسالان این تیم راه یافت؛ مدیران باشگاه بیرمنگام انگلیس بعد از یک سال با پیشنه‍اد دورتموند رو به رو شدند؛

جود بلینگهام به دورتموند پیوست و پس از سه‌‌سال طلایی و درخشان به تیم محبوب خود از کودکی یعنی رئال مادرید پیوست. 

او در کنفرانس خبری معارفه خود در مادرید گفت:(( برای من بودن در بهترین باشگاه دنیا یک افتخار بزرگ است و اینجا بسیار مورد لطف قرار گرفته‌ام. ممنون از همه کسانی که کمک کردند این انتقال نهایی شود.)) 

همچنین از خانواده وی از او پرسیده شد و او گفت:(( آنها گریه می‌کردند در حالی که زیاد گریه نمی‌کنند، در واقع این یک لحظه خاص برای آنهاست و برایشان ارزش زیادی دارد. احترامی که باشگاه برای خانواده من قائل شده، باورنکردنی است.))

بلینگهام همچنین از لحظه پیشنهاد رئال مادرید به خود صحبت کرد و گفت:(( من همیشه از علاقه رئال آگاه بودم، اما لحظه کلیدی هشت یا 10 ماه پیش بود، زمانی که پدرم به من گفت رئال مادرید در مورد من سوال کرده است. من انتظارش را نداشتم و لحظه‌ای قلبم ایستاد! ))

بلینگهام در رئال مادرید، شماره 5 را بر تن میکند و از او به عنوان میراث‌دار زیدان، یاد میشود؛ او در این مورد گفت:(( می‌خواهم از خسوس وایِخو به خاطر دادن شماره پنج تشکر کنم، از خسوس این را پرسیدم و او مرد بزرگی است؛ من زیدان را بسیار تحسین می‌کنم و این شماره‌ای است که به من الهام می‌دهد، من خصوصیاتی متفاوت با زیدان دارم و نمی‌توانم مثل او باشم ولی افتخار می‌کنم شماره او را بر تن خواهم کرد؛ پیراهن به خودی خود مسئولیت بزرگی است، زیدان کسی است که همیشه برای من ارزش فوق العاده‌ای داشته و برای من بهترین بوده است، می‌خواهم میراث شماره پنج را گسترش دهم.))

او از عشق خود به کهکشانی‌ها از کودکی صحبت کرد و گفت:(( احترامی که در انگلیس برای رئال مادرید قائلند، قابل توجه است؛ من بازی‌های سال‌های گذشته رئال را دیده‌ام و دستاوردهای آنها فوق العاده است، رئال باشگاهی بسیار جذاب و دوست داشتنی است.))

پرز با این خرید، خط هافبک کهکشانی‌ها را پس از پیشنهادات عربستانی‌ها به مودریچ و کروس و احتمال تمام شدن نسل طلایی هافبک‌های مستحکم مادریدی‌ها را تا سالیان سال تمدید کرد.

میخای اطلاعات فوتبالی خودتو محک بزنی؟
بیا تو بازی کوییز
میخای تو مسابقه پیش‌بینی ما شرکت کنی؟
بیا تو مسابقه پیش‌بینی
میخای جدیدترین حواشی و اخبار امروز رو بدونی؟
بیا تو بخش اخبار